קינג צ'ארלס

מחפשים בן לוויה מלכותי? כלב מסוג קינג צ'ארלס יתאים לכם

 

קינג צ'ארלס – ישנם אינספור גזעי כלבים שביניהם אפשר לבחור, כל אחד עם המאפיינים הייחודיים והקסם שלו. עם זאת, מעטים יכולים לטעון לאותה רמה של מלכותיות כמו הכלב המלך צ'ארלס. עם השושלת המלכותית שלהם, אופיים החביב ויכולת ההסתגלות שלהם, חיות מחמד אלה כבשו את ליבם של רבים.  

כדי להבין את מקור שמו של הגזע, עלינו לנסוע אחורה בזמן לאנגליה של המאה ה-17. הגזע נקרא על שמו של המלך צ'ארלס השני, חובב כלבים מושבע שחיבב במיוחד את הספניאלים הקטנים האלה. חיבתו של המלך לכלבים אלה הייתה כה גדולה, שהוא אף הוציא צו המתיר להם להיכנס לכל מקום ציבורי, כולל הפרלמנט! קשר הדוק זה עם בני המלוכה הוביל לכך שהגזע נודע בשם המלך צ'ארלס ספניאלס.

כלבי קינג צ'ארלס הם בני לוויה מצוינים עבור סוגים רבים של אנשים. הם מתאימים בצורה מושלמת למשפחות, רווקים, פנסיונרים ובעלי כלבים בפעם הראשונה. לכן, אפילו אם אתם שייכים לאותם האנשים שעד היום רק חלמו שיהיה להם כלב, אין ספק שעם כלב כזה תסתדרו נהדר. במילים אחרות, לא דרוש שום ניסיון קודם או הבנה מעמיקה בכלבים כדי לדעת שאת הקינג צ'ארלס שלכם תוכלו לגדל בלי שום בעיה.

היתרונות הרבים של קינג צ'ארלס

אם אתם מחפשים כלב שתוכלו לבלות איתו זמן רב, גזע כמו קינג צ'ארלס יתאים לכם. הכלבים הנהדרים האלה מאוד אוהבים להתכרבל, לשחק ולהיות מעורבים בפעילויות משפחתיות. אחד מהיתרונות הרבים של כלבי הקינג צ'ארלס, זו העובדה שהם אומנם דורשים פעילות גופנית סדירה, אך הם אינם תובעניים מידי.

כלומר, אם נשווה אותם לגזעים אחרים שללא פעילות גופנית עלולים להפוך למטרידים, במקרה של הגזע הזה אתם תראו שהכלב תמיד רגוע. אם יהיה לכם זמן לקחת את הכלב לטיול ארוך ולשחק איתו זה נהדר, אבל אם לא, זה גם בסדר. לכן הגידול שלהם מאוד נוח. בנוסף, הכלבים הללו אינם מאוד גדולים, שכן גובהם הממוצע הוא בין 23-28 ס"מ.

יתרון נוסף שיש לכלבים הללו, זו היכולת הטבעית והנפלאה שלהם ליצור קשר. מהר מאוד הם יהפכו לחלק בלתי נפרד מהמשפחה שלכם, וזה בוודאי בדיוק מה שאתם מייחלים לו. יש להם גם להיטות לרצות את בעליהם. לכן, אם חלק ממה שחשוב לכם זה לקנות כלב שתוכלו לאלף יחסית בקלות, גם במובן הזה הקינג צ'ארלס יענו על הציפיות שלכם.

כלבים אלה ידועים גם בחברתיות שלכם לאחרים. לכן, אם יגיעו אליכם אורחים, אפילו עם ילדים קטנים, הכלב תמיד יגיב בצורה צפויה, נעימה וחברותית. הגודל הקטן של הכלבים הללו הופך אותם למעשה לאידיאלים עבור כל אדם, כך שגם במקרה שלכם זו תהיה בחירה שתעשה אתכם מאושרים.

כיצד תשמור על הקינג צ'ארלס בריא?

מטבע הדברים, מי שקונה כלב, ולא משנה מאיזה סוג, רוצה שהוא יהיה בריא. אנחנו קונים היום כלב כדי שהוא יהיה חלק מהמשפחה לכמה שיותר שנים. לכן ברור מדוע אתם תוהים: מה החלק שלנו, בעלי הכלבים, בבריאות שלהם? האם יש משהו שאפשר לעשות, או שכדאי להימנע ממנו, כדי לשמור על בריאות הכלב? התשובה היא בפירוש כן.

במקרה של כלבי קינג צ'ארלס יש טעם להשקיע בתזונה איכותית ביותר ורצוי גם לדאוג שהכלב יהיה בפעילות גופנית מתמדת. בנוסף, כדאי לטפח את הפרווה היפה של הכלב ואף לקחת אותו לבדיקות וטרינריות על בסיס קבוע. במקרה של הכלבים הנפלאים האלה, גם מפגשי משחק עם כלבים אחרים יכולה לתרום לבריאותו הנפשית והרגשית.

הברשת הפרווה של הכלב יכולה להפוך לזמן איכות מענג שהכלב ייהנה ממנו, כך שרצוי להקפיד על כך. מעבר לכל אלה, ואולי החשוב מכול: רצוי להקפיד על רכישת קינג צ'ארלס גזעי עם תעודות. תוהים מדוע? פשוט מאוד: כך תוכלו לדעת שהגנטיקה של הכלב טובה, מה שישפיע כמובן על תוחלת החיים שלו.

המקום האידיאלי לרכישת כלב גזעי מכל סוג שתבחרו

 

אנשים רבים אומנם רוצים לקנות כלב גזעי מסוג כזה או אחר, אך לא תמיד ברור להם לאן לפנות. לא תמיד הם יודעים איפה ניתן למצוא בדיוק את סוג הכלבים שמעניין אותם. מעבר לכך, כמובן שלא בכל בית גידול הדברים מתבצעים בהתאם לתקנות.

האם ידעתם, למשל, שרצוי לקנות כלב רק בבית גידול שפועל עם אישור משרד הבריאות? בנוסף, כמובן שבין אם אתם קונים קינג צ'ארלס ובין אם תעדיפו צ'יוואווה, רצוי לקנות את הכלב מבית גידול שעובד תחת פיקוח וטרינרי קפדני. כל אלה לא משאירים לנו מקום לספק: אם אתם רוצים לקנות כלב גזעי, בריא ועם פנקס חיסונים, הכתובת הנכונה היא בית הגידול סופר פאפי.

המקום פועל כבית גידול כבר יותר מעשר שנים. לכן, אם יש משהו שתוכלו להיות בטוחים לגביו, זה שכאן אתם בידיים טובות. כל גור שתיקנו כאן הוא בעל גנטיקה מופלאה, מה שיבטיח שהוא יהיה בריא ויגדל כמו שצריך. תוסיפו לזה חום ואהבה, והרי לכם חבר מרוצה בבית, שיהפוך במהרה חלק מהמשפחה. רוצים עוד פרטים? התקשרו למספר: 050-7368919 ותראו שלא תתחרטו. 

קינג צ'ארלס