פומרניין

פומרניין – קסם שאי אפשר לעמוד בפניו

אנשים רבים ברחבי העולם בוחרים כבר שנים לקנות ולגדל כלבי פומרניין. לכן, אם גם אתם נמצאים בחיפוש אחר כלב קטן, אהוב ומלא בפרווה מדהימה, ברור שאתם חושבים על כלב מהגזע הזה. המוצא של הכלב הזה הוא באזור פומרניה באירופה, וכלבי ה פומרניין מאופיינים בכך שהם יחסית קטנים.

אומנם זה נכון שבעבר הם היו גדולים בהרבה ושימשו לרעיית כבשים, אך היום המצב שונה. למעשה, עם הזמן גודל הגזע הצטמצם באמצעות רבייה סלקטיבית, והפך אותם לבני לוויה חביבים, כפי שאנו מכירים אותם כיום. לאורך ההיסטוריה, הפומרניינים היו מועדפים על ידי בני מלוכה, בעיקר על ידי המלכה ויקטוריה, שמילאה תפקיד משמעותי בפופולריזציה של הגזע באנגליה.

יש לגזע הזה מספר תכונות שהופכות אותם לחיות מחמד מצוינות שכל אחד ירצה לגדל. למשל, העובדה שהם מאוד חכמים וצייתנים הופכת אותם לחיה שקל מאוד לגדל. בנוסף, העובדה שהם מאוד נאמנים ומביעי אהבה, הופכת אותם לבעלי חיים נפלאים שמעניקים לבעליהם גם תמיכה רגשית.

כלבים סתגלניים אלה יכולים לחיות טוב בכל מקום. החל מדירות קטנות שנמצאות בלב העיר ועד בתים צמודי קרקע. לכן, אם חלק ממה שהטריד אתכם כשחשבתם לקנות פומרניין זה המרחב שאתם יכולים להציע לו, הסירו דאגה מליבכם. הכלב הזה יסתדר בכל מקום ובכל מצב!

למי כדאי לבחור כלב מסוג פומרניין?

יש אנשים שיודעים מראש באיזה כלב הם מעוניינים. זה יכול להיות לברדור, גולדן או כל כלב אחר. לעומתם, יש גם אנשים שמגיעים לבית הגידול פתוחים להצעות. זה נשמע לכם מוכר? אתם שייכים לאותם האנשים שבסך הכול מחפשים כלב, אך לא ברור להם מראש באיזה כלב הם מעוניינים? אם כך, כדאי שתדעו שבמקרה של גידול כלב מסוג פומרניין אין ספק בכלל שתעשו בחירה נכונה. למעשה, כלבים כאלה מתאימים לכולם:

  • למשפחות עם ילדים
  • לרווקים שעובדים שעות נוספות
  • לקשישים שמחפשים חבר קרוב בבית ועוד

לכן זה לא משנה מה המצב המשפחתי שלכם או איפה אתם גרים. כל עוד תיקנו פומרניין גזעי ובריא, תצאו מרוצים. בנוסף לכל היתרונות שלהם, הפומרניאנים מתאימים גם למי שמעולם לא היה לו כלב לפני כן. הם לא מהווים אתגר גדול מידי מבחינת הטיפול בהם בחיי היומיום.

לכן, אפילו אם אתם חסרי ניסיון ואפילו אם עד היום רק ליטפתם כלבים של אחרים, הפורמניין ייתן לכם תחושה נהדרת. המצב שלכם בכלל שונה, כי כבר יש לכם כלב בבית ואתם רוצים לקנות כלב נוסף? כדאי לדעת שגם במצב כזה בחירה בגזע כמו פומרניין תתגלה כהצלחה. הכלבים האלה מסתגלים נהדר לכל מצב ויכולים לחיות בדו-קיום עם חיות מחמר אחרות. לכן, אפילו אם יש לכם בבית חתול, ארנב או כל חיה אחרת, עם כלב כזה תוכלו להיות רגועים ולדעת שהכול יסתדר.

 

למה ה פומרניין חייב להגיע עם תעודות?

בין אם היום לכם כלבים בעבר ובין אם לא, אתם בוודאי מבינים שכלב זה חבר לשנים רבות. לכן טבעי שכל מה שתרצו זה שהוא יהיה כמה שיותר בריא ועם גנטיקה טובה. זו בדיוק הסיבה שבגללה, אם אתם חושבים על פומרניין, כדאי שתיקנו אותו מבית גידול רציני ומוכר.

כך תוכלו להיות בטוחים שהוא בריא ושהוא גודל היטב. בנוסף, כאשר קונים כלבים כאלה מבית גידול, הם מגיעים כבר עם כל החיסונים ועם תעודות המעידות על הגזע. יש לכך משמעות, כי זה אומר שתוכלו לדעת מי ההורים שלהם וכך להבטיח שהם יהיו בריאים, חסונים וחזקים.

בסופו של דבר, הבריאות של הכלב משמעותית ביותר, כי כך הוא יוכל ללוות אתכם למשך מספר שנים מקסימלי. מה שכן, יש כמובן חשיבות לשאלה מאיזה בית גידול תרצו לקנות את הכלב שלכם. יש לברר ממתי המקום קיים והאם הוא פועל עם כל האישורים הנדרשים. כך תבטיחו שאתם לא רק קונים כלב גזעי, אלא גם כמה שיותר בריא.

 

פומרניין קונים רק בבית הגידול סופר פאפי

 

הבחירה בכלב קטן שמשקלו בין 1.9 ק"מ ל3.5 ק"ג זו בחירה נוחה שיכולה להתאים לרוב האנשים. מטבע הדברים, אם תבחרו כלב קטן מסוג פומרניין, שתוחלת החיים שלו היא בין 12 ל 16 שנים, אתם תהיו מאושרים בחברתו או אולי פודל קטן. לכן כל מה שנותר לכם כעת זה רק להחליט היכן אתם רוכשים את הכלב שתמיד רציתם.

מתוך מספר בתי גידול של כלבים הקיימים בישראל, זה ברור שרק חלק באמת שווים את ההשקעה שלכם. לכן, אם אתם מחפשים מקום רציני ומקצועי, כדאי שתכירו את בית הגידול סופר פאפי. בית הגידול הזה פועל כבר יותר מעשר שנים, וכל גור שתיקנו כאן מגיע עם גנטיקה נהדרת.

המקום פועל עם האישור של משרד החקלאות ותחת פיקוח וטרינרי צמוד. הגור שלכם יגיע עם פנקס חיסונים, כך שלא תצטרכו לטפל בעצמכם בכל הפרטים הללו. ליצירת קשר חייגו עוד היום: 050-7368919 ותוכלו גם אתם לבחור את הגור שמוצא חן בעיניכם.

פומרניין