ממליצים

אצלכם מצאנו פיתרון לחבר המושלם, הגענו אליכם דרך גוגל. קיבלנו מכם את זאוס ! כלב גולדן רטריבר מדהים ואיכותי. אנו מטפלים בו במסירות רבה אמא שלנו היקרה נקשרה אליו כל כך!
תודה רבה על השירות המסור והמהיר.

משפחת בן צדוק

שלום רב,
ארצה לנצל את ההזדמנות הזו להודות לכם על השירות האדיב, ולציין במיוחד את ניר האלוף.
אין מילים בפי שיכולו לתאר את הכרת התודה שאנו חשים כלפיו וכלפיכם. קנינו מכם גור ביגל מדהים ונקשרו בינו לבין אימי ושאר בני משפחתנו קשר מדהים שלא ניצן להסבירו במילים. אנו מטפלים בו מתוך אכפתיות ואהבה. ממש זכינו בכלב ברמה כזו ואשרייכם שזכיתם בעובד כמו ניר שנתן עבורנו הכל וענה על כל שאלה. תודה על הכול!

משפחת ראובני

אני קניתי כלב מגזע בורדר קולי מסופר פאפי לפני למעלה מ- 4 שנים. החיבור הבינאישי וההדרכה לאורך כל הדרך הייתה מושלמת. (אנחנו בקשר עד היום) אישתי ידעה תמיד שהיא רוצה רק בורדר אז תודה לכם !! עשיתם שינוי גדול ורציני מאד בפרדיגמות שהיו לי על גידול כלבים. הודות לפעילות המשותפת עם הכלב והמשפחה אנו זוכים לתענוג לראות את המשפחה מבלה יחד. ההכוונה שקיבלנו בתחילת דרכו הייתה על בסיס כמעט יומי שכולל הדרכה מקיפה, המלצות בתחום המזון והטיפול ושיפור מתמיד של נושא הריח (עם בושם מיוחד לכלבים) של הכלב שהפריע לבן הבכור שלי. אני מאדדדד ממליץ!

איתמר לוי

אבינו היה בודד וזקוק לחבר על 4.
לאחר חיפושים של מספר ימים הגענו אליכם. קנינו את בלה כלבה מגזע לברדור שראינו מיד כי היא ברמה גבוהה ובמחיר מצויין. תודה על המון חטיפים ושק האוכל. שירה המוכרת פשוט הייתה אכפתית ומסורה שאין דברים כאלה. היא דאגה לכל פרט וביני לבינה נקשר קשר ממש טוב. תודה לכם על הכל.

משפחת חכמון