לברדור שוקולד

לברדור שוקולד – תוספת מתוקה למשפחה

אתם מחפשים כלב עם מראה שובב ונהדר? רוצים שהכלב החדש שלכם יהיה מלא באישיות שאי אפשר להתעלם ממנה? אם כך, ברור מדוע הלברדור שוקולד נשמע לכם מעניין. בוודאי יצא לכם לראות לא מעט לברדורים לאורך החיים, צבעים שונים. אם אתם אוהבים כלבים, סביר להניח שלא הצלחתם לעבור על יד לברדור שוקולד מבלי ללטף אותו, כי מדובר על כלב מדהים.

לכן, אם גם אתם יכולים להכניס למשפחה שלכם חבר נפלא שכזה, למה שלא תעשו זאת? לכלבים האלה יש כמה מאפיינים שאי אפשר להתעלם מהם, כמו למשל: פרווה בצבע כהה ושובבות אינסופית בעיניים. הגוון החום שלהם נראה אלגנטי ומושך את העין. לכן, אם אתם חולמים שיהיה לכם כלב שכולם אוהבים ורוצים להתקרב אליו, ברור שהלברדור שוקולד יענה על הצפיות שלכם.

מבחינה פיזית אתם תראו שמדובר על כלב חסון. לכן, אם הרעיון שלכם היה לקנות כלב קטן שאפשר להכניס לתיק, לברדור זו לא בדיוק הבחירה הנכונה. לעומת זאת, אם אתם רוצים כלב חסון וחזק שיוכל לשחק אתכם שעות מבלי להתעייף, לברדור בכל צבע זו אופציה טובה. כלבים אלה ידועים בזריזות שלהם, בחוסן ובאתלטיות שלהם. לכן, אם אתם אנשים שאוהבים לזוז, הכלב הזה ילווה אתכם בשמחה לכל מקום.

הידידותיות של הלברדור שוקולד

בניגוד להרבה סוגים אחרים של כלבים, כאשר מדברים על לברדור שוקולד מדברים על כלב מאוד ידידותי. הם פורחים כאשר הם נמצאים בכל מיני סיטואציות שונות שדורשות אינטראקציה, ולא משנה עם מי. כך למשל, אם יש לכם ילדים קטנים, אתם תראו שמהר מאוד הילדים והכלב יהיו החברים הכי טובים.

אם תיקחו את הלברדור שוקולד שלכם לגינת משחקים, הוא יהיה מרכז העניינים. יש לכם כלב אחר בבית ואתם קצת חוששים מהמפגש בין השניים? לא בטוחים שהלברדור ימצא את מקומו בבית שיש בו כבר חיה אחרת? הסירו דאגה מלבכם. הלברדור שוקולד שלכם יידע מיד איך למשוך תשומת לב ואיך להפוך להיות החבר הכי טוב של הכלב הנוסף בבית.

מעבר לכל אלה, אי אפשר לדבר על לברדור שוקולד ולא לדבר על התכונות הטיפוליות שלו. לברדורים, בכל צבע, ממלאים תפקידים חשובים ביותר ומעניקים סיוע במצבים שונים. הם יודעים לחלץ, לאתר וגם להיות כלבי נחייה נהדרים. הם ידועים ככלבי שירות ועבודה, כך שמדובר כאן על כלב שגם יעזור לכם אם תזדקקו לכך. למרות שהם אוהבים שובבים ואוהבים משחקים, לכלב הזה יש גם סבלנות אינסופית. לכן הוא לא יכעס על הילדים שלכם אפילו אם הילדים יציקו לו, והוא תמיד ישתף פעולה בצורה נהדרת. 

האם אתם הבעלים הנכונים לכלב כמו לברדור שוקולד?

אנשים שאין להם ניסיון עם כלבים יחשבו בדרך כלל רק מה מתאים להם. כלומר, איזה כלב הם רוצים. עם זאת, אנשים שכבר יצא להם לגדל כלב או שניים בחייהם, יודעים לומר שמדובר כאן על יצור חי. לכן, כאשר אנחנו בוחרים איזה כלב לקנות, חשוב לעצור ולהבין: האם נוכל לתת לו את איכות החיים שהוא צריך? והאם אורח החיים שלנו מתאים לצרכי הכלב?

במקרה של לברדור שוקולד חשוב להבין שמדובר על כלב שצריך תשומת לב. לכן, אם חשבתם לצאת מהבית למשך 14 שעות ולא לראות בכלל את הכלב, זה עלול להיות קצת בעייתי. לעומת זאת, אם תמיד יש מישהו בבית ואם מישהו תמיד יכול לשחק עם הכלב, זה נהדר.

הלברדור שוקולד שלכם יצטרך גם להוציא הרבה מאוד אנרגיה. לכן צריך יהיה לקחת אותו לטיולים ארוכים, לשחק אותו וגם להפגיש אותו עם כלבים אחרים. אם תקפידו על כל אלה, אתם תוכלו להעניק לכלב החדש שלכם חיים מאושרים. זה ישפיע בצורה ישירה על הבריאות הפיזית והמנטלית שלו, כי ממש כמו בני האדם, גם לכלבים יש עולם רגשי שדורש תשומת לב. הלברדור יכול לחיות גם בדירה וגם בבית צמוד קרקע, כי מה שחשוב זה שתמצאו את הדרך להעסיק אותו ולשחק איתו.

 

איפה קונים לברדור גזעי?

 

אתם רוצים לברדור שוקולד? או שאולי הפעם אתם מעדיפים לקנות לברדור לבן או בצבע אחר? יש לכם בכלל התלבטות בין לברדור ובין גולדן? כך או כך, אתם מוזמנים להגיע עוד היום אל בית הגידול סופר פאפי. כל הגורים נמכרים כאן עם פנקס חיסונים והם כולם עוברים את כל הבדיקות הווטרינריות הנדרשות. המקום פועל בפיקוח וטרינרי ועם אישור של משרד החקלאות, אז למה אתם מחכים?

מה שכן, רגע לפני שאתם מגיעים לכאן, כדאי שתכינו את עצמכם להתאהב, ובגדול! כל הגורים כאן גזעיים, עם גנטיקה נהדרת ועם הרבה אהבה שהם רק מחכים לתת לכם ולמשפחה שלכם. רוצים לקבל עוד פרטים אודות הגורים הקיימים במקום? מעוניינים לקבוע פגישה או לשאול משהו? התקשרו ממש עכשיו למספר: 050-7368919 ותוכלו גם אתם להכניס הביתה חבר חדש על ארבע, שייתן לכם הרבה חום ואהבה.

לברדור שוקולד