יורקשייר

יורקשייר – הכלב הבא שכדאי לקנות למשפחה

יורקשייר – הילדים לוחצים עליכם לקנות כלב? עמוק בפנים אתם רוצים להגשים את החלום שלהם ולקנות כלב שיהפוך להיות בן משפחה נוסף? אם כך, חשוב שתדעו: יש משמעות אדירה לשאלה איזה כלב אתם בוחרים לקנות. יש אינספור אפשרויות וגזעים מוכרים יותר או פחות.

לכן טבעי שתשאלו את עצמכם – איזה כלב יוכל להתאים למשפחה שלנו? ואיך נוכל להיות בטוחים שבשנים הקרובות הכלב באמת יהיה אהוב ומתאים למזג שלנו ושל הילדים? אם תשקיעו מחשבה בשאלות האלה, יהיה לכם קל יותר לבחור את הגור המושלם עבורכם.

אם אתם מחפשים כלב שמגיע בגודל קטן אך עם אישיות גדולה, בהחלט כדאי לקחת בחשבון אפשרות כמו יורקשייר . היורקשייר בולטים בשל גודלם הזעיר והמראה המרשים שלהם. למרות היותם קטנטנים, הם מלאים באישיות ויכולים להפוך לבני לוויה נפלאים, במיוחד במשפחה הנכונה.

המקור שלהם הוא באנגליה, שכבר כבר במאה ה19 ניתן היה למצוא אותם שם. עם כל כך הרבה קסם וחן, ברור מדוע היום גם בישראל יש הרבה מאוד אנשים שבוחרים לקנות גורי יורקשייר, וגם לכם זה כדאי. אין ספק שהגודל הקטן של הכלב הופך אותו לנוח מאוד לגידול. לכן, אם רציתם כלב שניתן יהיה לקחת בקלות לכל מקום, כלב מסוג כזה זו אופציה טובה.

כך תדעו האם יורקשייר מתאים למשפחה שלכם

כאמור, השאלה האם תצאו מרוצים מהכנסת הכלב לחייכם תלוי בקשר ישיר עם בחירת הגזע הנכון לכם. לכן טבעי שתשאלו את עצמכם האם כלבי היורקשייר יכולים להוות אופציה טובה. כדאי לדעת: הבעלים האידיאליים של יורקשייר הם אלה שמעריכים את אופיו הנמרץ של הגזע ויכולים להקדיש זמן רב לטיפול בהם.

כלבים אלה פורחים ומשגשגים בתנאים שונים. לכן, בין אם אתם גרים בדירה עירונית ובין אם יש לכם בית גדול עם גינה – כלב כזה ימצא אצלכם את מקומו בקלות. כל עוד הכלב יקבל מכם תשומת לב וחיבה,  הוא ירגיש אצלכם נהדר ויפגין אהבה בחזרה. בין אם יש לכם בבית ילדים ובין אם אתם מגלים עוד חיות מחמד, כלב מסוג יורקשייר ימצא את מקומות אצלכם בקלות.

הוא מסתדר נהדר עם כולם. יחד עם זאת, כפי שקורה לגבי גידול של כל חיית מחמד, חשוב להכין את הילדים לעניין הזה. הרבה מאוד גזעים של כלבים אוהבים ילדים. הם רואים בהם משהו שאפשר לשחק איתו ולכן הכימיה הנוצרת לרוב נפלאה. עם זאת, גם הילדים עצמם צריכים ללמוד כיצד להתנהל עם הכלב, איך לשחק איתו ואיך לשמור גם על המרחב של חיית המחמד.

האופי המיוחד של כלבי היורקשייר

אין ספק שכאשר אתם רוצים לקנות כלב, יש להתייחס לעומק לאופי שלו. רק אם תכירו את המאפיינים של הגזע שאתם קונים, תוכלו להבטיח מראש שזו תהיה בחירה נכונה. במקרה של כלבי יורקשייר אנחנו רואים שיש כאן תערבות מושלמת בין אינטליגנציה, חיבה ותעוזה. למעשה, זה גם מה שמבדיל את הכלבים הללו מכלבים אחרים.

מוחם החד הופך אותם למאומנים מאוד, ואופיים האוהב מבטיח שהם יצרו בקלות קשר טוב וחזק עם בעליהם. עם זאת, אל תתנו לשיעור קומתם הקטן להטעות אתכם. יורקשייר יכולים להיות עקשנים ואפילו לוחמניים כאשר הם מרגישים צורך להגן על עצמם או על יקיריהם.מבחינת פעילות גופנית, היורקשייר הם כלבים פעילים במידה בינונית.

זה אומר שגם אם תיקחו אותם לטיולים קצרים, זה יספיק להם. כדאי שתשאירו קצת זמן גם למשחק, שכן זו דרך נהדרת ליצור קשר יציב בינם ובין הכלב החדש. אם אינם דורשים פעילות גופנית מרובה כך שאם אתם אנשים עסוקים, כלב כזה יתאים לכם. כדאי לדעת שהכלבים הללו הם גם לרוב חסונים ובריאים. הם נהנים מתוחלת חיים של בין 12-15 שנים. לכן, אם אתם מחפשים חבר שילווה את המשפחה שלכם לתקופה הארוכה – יורקשייר זו בחירה טובה.

 

איפה כולם קונים היום גורי כלבים בריאים ומחוסנים?

 

ברור לכם שאתם רוצים לקנות גור יורקשייר? או שאולי תרצו לראות גורי כלבים אחרים, כמו בייגל או אופציות שונות? כך או כך, יש דבר אחד שאתם חייבים להבין: בבואכם לקנות כלב, הבריאות שלו היא מעל הכול. לכן חשוב להבטיח שאתם קונים גור כלבים עם גנטיקה טובה. מעבר לכך, רצוי מאוד שהוא יגיע אליכם אחרי שהוא כבר קיבל את כל החיסונים הנדרשים ועבר בדיקות וטרינריות מתאימות. כל אלה לא משאירים הרבה מקום לספק: כל גור כלבים שתרצו, כדאי יהיה לקנות מבית גידול כמו סופר פאפי. תמצאו כאן שלל גזעים כל כלבים בכל הגדלים. תוכלו למצוא כאן גזעים מאוד נפוצים לצד גזעים ייחודיים ונדירים. רוצים עוד פרטים? רוצים להגיע למקום ולהתאהב בגור הכלבים החדש שלכם? חייגו עוד היום למספר: 050-7368919. כאן תוכלו להיות בטוחים שאתם קונים גור כלבים עם הגנטיקה הכי טובה שאפשר. משמעות הדברים היא שכך הכלב ילווה אתכם בבריאות איתנה לאורך שנים רבות, אז למה אתם מחכים?

יורקשייר