גולדנדודל

גולדנדודל – כלב שתענוג לגדל

גולדנדודל – אתם מוצאים את עצמכם לאחרונה חולמים על חיית מחמד משפחתית ומושלמת? חסר לכם חבר על ארבע שיוכל להיות חלק בלתי נפרד מהבית שלכם? אתם צודקים. כל מי שאוהב כלבים לא באמת יוכל להעביר יותר מכמה ימים בודדים ללא כלב בבית.

לכן, אם אתם נמצאים היום בחיפוש אחר הכלב הנכון לכם, כדאי שתכירו קצת יותר מקרוב את כלבי הגולדנדודל.  למעשה, כאשר מדברים על גולדנדודל מדברים על כלב שהוא שילוב מדהים ויוצא טוב בין פודל עם גולדן רטריבר. כלבים מקסימים אלה הופיעו לראשונה בשנות התשעים, ושבו לבבות רבים ברחבי העולם.

יש להם אינטליגנציה גבוהה וגובה נמוך, מה שהופך אותם למשהו בין צעצוע ובין החבר הכי טוב. מקורו של הגולדנדודל היה ברצון ליצור כלב לוויה המשלב את התכונות הטובות ביותר של שני גזעי ההורים. לכן ברור מדוע התוצאה מדהימה, שכן מדובר על חיית מחמד אוהבת, אינטליגנטית וידידותית לכולם.

כלבים אלה לא במקרה זוכים להתעניינות, אהבה והתלהבות בעולם כולו. יש לכם תכונות נהדרות, כמו למשל: פרווה נהדרת ונעימה למגע. אתם אלרגיים ואתם חוששים להכניס כלב לחייכם? אם גולדנדודל תוכלו להיות רגועים, כי אפילו אנשים עם רגישות יוכלו לחיות עם פרוות הכלב הזה ללא כל בעיה. מעבר לכך, האופי שלהם נהדר. הם ידועים בשל החברותיות שלהם, כך שהם מרגישים בנוח בכל מקום ובכל סיטואציה שבה תשימו אותם.

גולדנדודל – האם אפשר לאלף אותו?

בין אם זו הפעם הראשונה שאתם קונים כלב ובין אם עשיתם זאת בעבר, ברור שהאילוף יטריד אתכם. אנשים שכבר יצא להם לגדל כלב שהיה קשה לאלף יודעים לומר שזה מסבך הכול. לכן טבעי שתרצו לדעת האם הגולדנדודל הוא כל שאפשר לאלף או לא. אתם לא תאמינו למראה עיניכם כאשר תפגשו לראשונה כלב גולדנדודל.

הוא חכם וקל מאוד לאלף אותו. הוא צייתן, זריז ומשתף פעולה. לכן אתם יכולים להיות שכבר מהרגע הראשון זו הולכת להיות אהבה גדולה. עוד דבר מדהים שאפשר לומר על הכלבים הללו, זו העובדה שהם מתאימים לסוגים רבים של משפחות. לכן, בין אם אתם גרים בעיר גדולה ובין אם אתם גרים במושב, כלב כזה ירגיש אצלכם נהדר.

אתם אוהבים לצאת לפעילויות שונות בחיק הטבע? החלום שלכם תמיד היה לקחת את הכלב איתכם לכל פעילות כזאת? אין ספק שעם הגולדנדודל החדש שלכם תוכלו לעשות זאת בלי שום בעיה. כל עוד תספקו לו מרחב, אפשרות לפעילות גופנית ואתגר מנטלי – הוא ירגיש אצלכם נהדר.

למה הגולדנדודל שלכם צריך להיות גזעי עם תעודות?

אם כבר יצא לכם לגדל כלב בעבר, אתם בוודאי יודעים: הכלב מהר מאוד הופך להיות חלק מהמשפחה. לכן ברור מדוע גם נרצה שהוא יהיה כמה שיותר בריא ושהוא יחייה כמה שיותר שנים. זו בדיוק הסיבה שבגללה, אם אתם רוצים כלב גולדנדודל, כדאי יהיה להקפיד על קניית כלב גזעי עם תעודות. זה לא במקרה.

ראשית, אם תיקנו כלב גזעי תוכלו לדעת מה המקורות שלו ומיהם ההורים שלו. שנית, זה יבטיח שהגנטיקה שלו באמת תהיה טובה. כך תוכלו לדעת שאתם מכניסים חבר בריא הביתה שיהפוך מהר מאוד להיות בן משפחה נוסף. אם אתם מתלבטים מאיזה בית גידול כדאי יהיה לקנות את הכלב החדש שלכם, בהחלט אפשר להבין לליבכם.

ראשית, יש הרבה בתי גידול לכלבים בארץ ולכן טבעי שתהיה לכם דילמה. שנית, זה ברור שאם אתם קונים כלב גולדנדודל, תרצו את הגור הכי בריא ויפה שיש. לכן יש לברר כמה דברים לפני בחירת בית הגידול שאליו אתם פונים. למשל, האם המקום וותיק? והאם המקום עובד תחת פיקוח וטרינרי קפדני? האם מדובר על מקום שיש לגביו המלצות רבות? כדאי מאוד להשקיע ולעשות את הבירורים האלה, כי אין מקום להתפשר על הגור שאתם בוחרים.

 

כול הטוב שמחכה לכם בבית הגידול סופר פאפי

 

קיבלתם החלטה שאתם רוצים לקנות גור כלבים חדש? ברור לכם שהגולדנדודל מעניין אתכם יותר מגזעים אחרים? או שאולי עדיין יש לכם התלבטות בין גולדנדודל ובין גולדן רטריבר? כך או כך, אתם צריכים לפני הכול לבחור את המקום הנכון. אתם צריכים לאתר בית גידול שבו תוכלו להיות בטוחים שבמוכרים לכם כלב גזעי, בריא וכזה שמגיע כבר עם כל החיסונים הנדרשים.

מתלבטים לאן לפנות? ברור לכם שאתם מכניסים עכשיו למשפחה שלכם חבר שיחייה אתכם שנים רבות ולכן בריאותו חשובה לכם? הכירו את בית הגידול סופר פאפי. מדובר על בית גידול איכותי ביותר שבו תוכלו למצוא את כל סוגי הכלבים שאפשר לחלום עליהם. לכן, בין אם אתם רוצים לקנות כלב נדיר ומיוחד ובין אם אתם מעדיפים כלב מגזע נפוץ – כאן תמצאו את מבוקשכם.

המקום פועל מזה שנים, ותמיד תחת פיקוח וטרינרי קפדני ביותר. מעבר לכך, בית הגידול פועל עם אישור של משרד הבריאות. כל הגורים נמכרים כאן עם פנק חיסונים ואחרי שהם עברו בדיקות וטרינר קפדניות. לא יכולים לחכות? רוצים לקנות את הגור שלכם עוד היום? חייגו למספר: 050-7368919.

גולדנדודל